Назад
Категорія: Всі
 • Організація бізнес-процесів

  Digital AgroTech MHP

  Програмний комплекс для оперативного збору та аналізу даних про стан посівів, контроль за виконанням польових робіт. - Електронна карта посівів, журнал оглядів. - Створення оперативних завдань (технологія, обсяг робіт, техніка, облік ТМЦ, норми). - Матеріальний облік. - Аналітична звітність по фазах росту, присутності шкідників, хвороб, бур'янів.

 • Організація бізнес-процесів

  Monitor(АРМ)

  Єдиний додаток для зручної роботи топ-менеджера за допомогою iPad. - Єдина точка доступу до інформації; - Розгляд та обговорення питань по захищених каналах передачі даних; - Планування, формування доручень, контроль дисципліни і т.д.

 • Організація бізнес-процесів

  MMK (АРМ)

  Робоче місце керівника для великої виробничої компанії. Під контролем: - Гроші і фінанси; - Управління бізнес-процесами; - Виробництво і технології; - Збут і постачання.

 • Організація бізнес-процесів

  HR

  Внутрішній додаток для управління структурою та персоналом. Ефективний інструмент для: - Організації роботи з персоналом; - Контролю показників співробітників; - Аналізу резюме кандидатів; - __________

 • Організація бізнес-процесів

  Digital Waybill MHP

  Програмний комплекс платформи Digital MHP для ведення електронного документообігу з доставки вантажів з посівів, складів - в різні місця призначення (склади, елеватори, Склади контрагентів і т.д.) для автоматизованого контролю рейсів транспорту, управління транспортною логістикою.

 • Нерухомість

  Apartments

  Інструменти для управління фондом нерухомості. - Широкі можливості для оформлення каталогу нерухомості; - Детальна інформація для орендарів; - 3-D Тури по кожному об'єкту; - Аналіз ринку, розрахунок цін і прибутку.

 • Нерухомість

  Рroperty management

  Інструменти для управління об'єктами нежитлової нерухомості. - Фільтрація за всіма видами нежитлової нерухомості; - Підключення гео-сервісів; - Аналіз ринку і розрахунок прибутку.

 • Нерухомість

  Clever RE

  Мобільний додаток для пошуку нерухомості в м.Києві. - Фільтрація за актуальними параметрами; - Підключення гео-сервісів; - Інтуїтивне управління.

 • Сервіси

  Terapia plus

  Мобільний додаток для контролю стану здоров'я. Ми реалізували: - Індивідуальний щоденник фіксації стану здоров'я; - Аналітику показників фізичного стану; - Повідомлення про прийом ліків; - Пошук найближчих аптек і порівняння вартості препаратів.

 • для IOS і Android

  Інтерактивні казки

  "Живі" книги з інтерактивними елементами. - Технологія мультитач. - Технологія запису свого мультфільму з героями казки. - Весела анімація і міні-ігри. - Професійна озвучка.

 • Сервіси

  AVIAS

  Додаток для клієнтів мережі заправок AVIAS. Ми з'єднали: - Сервіс пошуку найближчої АЗС; - Побудова маршруту до обраної точки; - Модуль розрахунку витрат на паливо; - Привабливе оточення для допродажів.

 • Сервіси

  Ревізор

  Каталог проінспектованих закладів громадського харчування. В одному додатку: - Стрічка новин; - Побудова маршруту до закладів; - Відгуки користувачів; - Замовлення інспекції; - Інструменти для відповідального просування брендів.

 • Сервіси

  DoULike

  Додаток для сучасних знайомств. Ми подбали про: - Інтуїтивно зрозумілий інтерфейс; - Широкий функціонал для пошуку людей поруч; - Інтеграцію з іншими сервісами.

 • Сервіси

  InchKiev

  Додаток для опитування учасників конференції. У ньому доступні: - Інтуїтивно зрозумілий інтерфейс; - Адміністративна панель з широкими можливостями для публікації опитувань; - Інструменти для аналізу результатів опитувань.

 • Туризм

  ASK QR

  Система для продажу турів за QR-кодами. Упакували все, що необхідно для зручного бронювання: - Каталог турів з докладним описом; - Інформація про місце по QR-коду; - Додавання будь-якого мультимедіа контенту; - Оффлайн карта; -Розрахунок тривалості маршруту.

 • Туризм

  Ask Guide Kiev

  Тематичні авторські прогулянки по місту від досвідчених гідів. Професійна екскурсія в смартфоні: - Інформація в декількох форматах: аудіо, текст і відео; - Акторська озвучка прогулянок; - Офлайн карта для комфортного користування додатком. * Дизайн програми AskGUIDE є фіналістом конкурсу Ukrainian Design: the Very Best Of.

 • Туризм

  Ask Guide Weekend

  Авторські прогулянки вихідного дня Вихідні в місті під контролем: - Інтуїтивно зрозумілий інтерфейс; - Офлайн карта і гео-сервіси; - Розрахунок тривалості прогулянки; - Додаткові можливості для кожного туру.

 • web development

  L'OFFICIEL

  Модний журнал Платформа яка гарантує прозорість та безпеку онлайн-аукціонів. Ми розробили комплексне рішення для проведення онлайн-аукціонів, яке об'єднує frontend, backend and UI/UX design.

Ми перетворюємо ваші бізнес-цілі в успішні рішення!

Контакти